About You Zľavový kód

2 aboutyou.sk Kupóny a zľavy

Posledná aktualizácia: 30/10/2020

Ohodnoťte aboutyou.sk

Priemerné hodnotenie: 4.7 / 24

15% Overený Kód

15% zľava na všetky produkty na About You

Ukázať detaily
Info: 15%
Uzávierka: 31 12 2020

50% Overený Zľava

Zľavy až - 50% zľava na dámske oblečenie na Aboutyou.sk

Expirované kupóny:

15% Expirovaný Kód

15% zľava na všetko na predaj!

20% Expirovaný Kód

-20% zľava na aboutyou.sk (Flash Sale)

30% Expirovaný Kód

Sleva -30% na vybranou kategorii pouze 23.7

20% Expirovaný Kód

Extra sleva 20% na vše ve výprodeji

Ukázať detaily
Info: 20%
Táto akcia je platná do 05.07.2020 (23:59). Počas propagačného obdobia poskytujeme 20% zľavu na zľavnený tovar po zadaní kódu EXTRA20. Niektoré značky môžu byť vylúčené z akcie. Voucher nie je prenosný a môže byť použitý iba pri objednávke na ABOUT YOU. Pri zadávaní objednávky je potrebné zadať kód a zľava sa automaticky odpočíta. V prípade vrátenia tovaru vyprší platnosť poukážky. Zľavový poukaz nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavovými kódmi. Nároky na čiastočnú alebo úplnú výmenu poukazu neexistujú.

20% Expirovaný Kód

20% zľavový poukaz na aboutyou.sk

15% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 15% na pánske oblečenie Pepe na Aboutyou.sk

15% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 15% na dámske oblečenie Ivyrevel na Aboutyou.sk

25% Expirovaný Kód

25% zľavový kód na Aboutyou.sk

25% Expirovaný Kód

Zľavový kód -25% na produkty z výpredaja obuvi na Aboutyou.sk

20% Expirovaný Kód

20% zľavový poukaz na Aboutyou.sk

Najpoužívanejšie aboutyou.sk kupóny:

Zľava Popis Posledná kontrola
15% 15% zľava na všetky produkty na About You 30/10/2020
50% Zľavy až - 50% zľava na dámske oblečenie na Aboutyou.sk 30/10/2020

Aboutyou.sk

About You je internetový obchod, ktorý sľubuje priblíženie módy tým, ktorí ju chcú skutočne zažiť. Nájdete tu oblečenie, obuv a doplnky od medzinárodných značiek akými sú Furla, Guess, Calvin Klein, Vans, Tamaris, Levi's

Kampaň so zľavovými kódmi

Kampane About You majú obmedzené trvanie, zvyčajne medzi 3 až 5 dňami. Kampaň zvyčajne predstavuje iba dizajnéra alebo značku, ale na stránkach aboutyou.sk nájdete aj kampane, ktoré spájajú produkty niekoľkých dizajnérov alebo značiek dohromady.

Príručka na používanie zľavových kódov Aboutyou.sk

ZlavovyKod.net je jednou z najnavštevovanejších stránok kupónov pôsobiacich na Slovensku, na ktorej nájdete tie najnovšie zľavové kódy, ktoré sú vždy aktualizované. Na našej stránke sú zobrazené kupónové kódy aboutyou.sk, ktoré sú aktívne v hornej časti stránky, vypršané kódy zliav sú aktívne v príslušnej sekcii a naši pracovníci ich systematicky odstraňujú. ZlavovyKod.net tiež bojuje proti falošným kupónom, ktoré niektoré stránky používajú na získanie väčšieho počtu kliknutí. Na našej stránke nájdete iba exkluzívne zľavy na Módne Dni, aktívne poukážky a propagačné ponuky.

Kde nájdete najnovšie zľavové kódy Aboutyou.sk?

Na internete existuje niekoľko portálov s propagačnými kódmi, ktoré Vám môžu ponúknuť kupóny Aboutyou.sk. Medzi ne patrí aj ZlavovyKod.net. Ide o našu webovú stránku pôsobiacu na slovenskom trhu, na ktorej si môžeteza kúpiť zľavové poukazy. Vďaka tomuto neuveriteľnému a veľmi užitočnému nástroju ponúkame denne tie najlepšie poukazy na odevy, obuv a doplnky. Nezabudnite však na to, že poukážky uplatniteľné na stránke Aboutyou.sk majú častokrát dátum splatnosti iba jeden deň alebo nanajvýš niekoľko dní. Preto vám odporúčame navštíviť našu stránku ZlavovyKod.net alebo sa prihlásiť na odber informačného bulletinu Aboutyou.sk, aby ste tak mohli dostávať množstvo módnych propagačných poukážok, ktoré sú pre vás k dispozícii. Použitie kupón (viac nájdete v zozname na tejto stránke) je veľmi jednoduché. Ak kliknete na kupón, budete presmerovaný na stránku aboutyou.sk a kupón bude automaticky skopírovaný. Jediné, čo musíte urobiť, je uplatniť zľavový kód About You v nákupnom košíku a dokončiť objednávku. Pre viac informácií neváhajte a zaregistrujte sa na odber noviniek.

Ako používať kupónový kód na stránkach aboutyou.sk?

Je to jednoduché! Navštívte našu webovú stránku ZlavovyKod.net, na ktorej nájdete najnovšie poukazy a zaľavové kupóny, ktoré si môžete kúpiť v internetovom obchode aboutyou.sk. Stačí skopírovať kód (ak je aktívny) a objaví sa vám platný kód, ktorý môžete použiť na nákup. Tu uplatnite zľavový kupón About You, kliknite na tlačidlo „ODOSLAŤ“ a dokončite svoju objednávku so značným znížením ceny.

Všetky zľavové kódy aboutyou.sk sú aktualizované na ZlavovyKod.net.

Ak hľadáte exkluzívny alebo všeobecný zľavový kód, odporúčame vám, aby ste vždy skontrolovali našu webovú stránku ZlavovyKod.net. Náš portál je oficiálnym partnerom stránky aboutyou.sk a umožňuje všetkým používateľom používať zľavové poukážky a šetriť šas a peniaze pri nákupe oblečenia a obuvi. Vďaka našej tvrdej práci sme na túto stránku vložili všetky platné kódy pre stránku aboutyou.sk (hore na stránke), ako aj niektoré špeciálne ponuky a platobné poukážky so skončenou platnosťou, ktoré môžu byť však stále platné.

Zľavové kódy pre portál Aboutyou.sk: všetky ich môžete mať zadarmo na tej istej stránke.

Ušetrite čas a peniaze s webovou stránkou ZlavovyKod.net. Zaujíma vás, koľko stoja naše služby? Nič, všetko je zadarmo. Spolupracujeme s webovou stránkou aboutyou.sk a získavame tak percento z každého predaja. Z tohto dôvodu udržujeme naše služby bezplatné a sú vždy aktualizované našim špecializovaným personálom v oblasti kupónov. Ak sa prihlasujete zo Slovenskej Republiky, môžete tiež navštíviť stránku www.aboutyou.sk

Copyright © Promocodex International Srl - https://www.zlavovykod.net/ - All Rights Reserved