Drmax Zľavový kupón

4 drmax.sk Kupóny a zľavy

Posledná aktualizácia: 08/07/2020

Ohodnoťte drmax.sk

Priemerné hodnotenie: 5 / 30

9.90€ Overený Zľava

Doprava zadarmo pri nákupe nad 9.90€ z drmax.sk

Ukázať detaily
Suma: 9.90€

5+1 Overený Zľava

Akcia 5+1 zadarmo na Dr.Max

30% Overený Zľava

Zľava -30% na Avène od Dr.Max

50% Overený Zľava

Zľavy až do -50 % na dermokozmetiku na drmax.sk

Najpoužívanejšie drmax.sk kupóny:

Zľava Popis Posledná kontrola
9.90€ Doprava zadarmo pri nákupe nad 9.90€ z drmax.sk 08/07/2020
5+1 Akcia 5+1 zadarmo na Dr.Max 08/07/2020
30% Zľava -30% na Avène od Dr.Max 08/07/2020
50% Zľavy až do -50 % na dermokozmetiku na drmax.sk 08/07/2020

Čo je to DrMax?

Dr Max je v súčasnosti najväčšou sieťou lekární na Slovensku, ale tiež aj jednou z najvýznamnejších v strednej Európe. Prevádzkuje viac než štyristo kamenných predajní a tiež eshop, na ktorom si môžete zakúpiť najrôznejšie lieky, zdravotnícke pomôcky, doplnky stravy, kozmetické výrobky a mnoho ďalšieho, bez toho aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova. Široké spektrum produktov pre zdravie a krásu je starostlivo roztriedené do kategórií podľa využitia a účinných látok a tiež veľmi detailne popísané. Ak ale chcete odbornú radu, môžete využiť služby online a telefonického odborného poradenstva DrMaxa, kde sa vám budú venovať kvalifikovaní farmaceuti.

DrMax sa snaží o čo najnižšie ceny, pri zachovaní vysokej kvality produktov a služieb. Tiež sa podieľa na zabezpečení stabilného trhu s liekmi pre Slovenskú Republiku a oblasť strednej Európy. Má ambíciu byť lekárňou pre každého pacienta i lekára a túto ambíciu už niekoľko rokov úspešnenapĺňa.

Čo v DrMax kúpim?

Na stránkach DrMax.sk zakúpite široké spektrum voľne predajných liečiv, homeopatiká, doplnky stravy, zdravotnícke produkty, kozmetiku, zdravé potraviny, potreby pre vašich štvornohých miláčikov a mnoho ďalšieho. K tomu všetkému môžete aj využiť odborných poradcov cez telefón alebo online. V kamenných obchodoch si navyše môžete nechať zmerať tlak, poradiť sa ohľadom dermatologických problémov a pod. Firma Dr.Max neustále rozširuje svoje portfólio služieb, rovnako ako aj sortiment predávaných produktov.

Čo sú zľavové kupóny a ako fungujú?

Zľavové kupóny oprávňujú držiteľa uplatniť zľavu na nákup v internetovom obchode, prípadne umožňujú zabezpečiť doručenie zadarmo a ďalšie výhody pri online nákupe. Jedná sa vlastne o krátke zoskupenia alfanumerického kódu, ktorý je potrebné vložiť do príslušného poľa v objednávkovom systéme. Cena nákupu sa po uplatnení zľavy zobrazí v konečnej rekapitulácii.

Kde nájsť zľavové kupóny?

Zľavové kupóny získate najjednoduchšie na našej webovej stránke, stačí len kliknúť na „získať zľavu“ a je to. Takto získaný kód vložíte pri objednávke do príslušného poľa a je hotovo. Potom si už len stačí vybrať, ako vám má byť váš nákup doručený a zvoliť si niektorú z platobných metód.

Dávajte však pozor na platnosť kupónu, býva vždy obmedzená len na určitý časový interval, a akonáhle vyprší, kód sa stáva neplatným a preto sa nevypláca s objednávkou váhať.

Copyright © Promocodex International Srl - https://www.zlavovykod.net/ - All Rights Reserved