Okay Zľavový kupón

4 okay.sk Kupóny a zľavy

Posledná aktualizácia: 08/07/2020

Ohodnoťte okay.sk

Priemerné hodnotenie: 5 / 9

30% Overený Zľava

Výpredaj až - 30% zľavy na mobily na Okay.sk

35% Overený Zľava

Výpredaj až - 35% zľavy na domáce spotrebiče na Okay.sk

45% Overený Zľava

Výpredaj až - 45% zľavy na malé spotrebiče na Okay.sk

81% Overený Zľava

Zľavy -81% na elektro a nábytok od Okay.sk

Expirované kupóny:

12% Expirovaný Kód

Predbehni ostaných a využi zľavu -12 % už dnes!

Ukázať detaily
Info: 12%
Ako náš verný odberateľ newsletterov, môžeš uplatniť kupón HD12 na ZĽAVU -12 % už DNES. Neváhaj, tovar rýchlo mizne!

50% Expirovaný Kód

Skvelé kuchyne s viac ako 50 % zľavou

Mega Expirovaný Kód

Zľava v hodnote DPH so zľavovým kódom už dnes!

Ukázať detaily
Info: Mega

40€ Expirovaný Kód

40€ zľavový kód na Okay Slovensko

Ukázať detaily
Info: 40€

Najpoužívanejšie okay.sk kupóny:

Zľava Popis Posledná kontrola
30% Výpredaj až - 30% zľavy na mobily na Okay.sk 08/07/2020
35% Výpredaj až - 35% zľavy na domáce spotrebiče na Okay.sk 08/07/2020
45% Výpredaj až - 45% zľavy na malé spotrebiče na Okay.sk 08/07/2020
81% Zľavy -81% na elektro a nábytok od Okay.sk 08/07/2020

Okay.sk je internetový obchod so širokým výberom elektroniky a nábytku.

Ponuka elektroniky

V ponuke elektroniky nájdete široký sortiment vrátane televízorov, bielej elektroniky, mobilných telefónov a pevných liniek, digitálnych fotoaparátov, ďalekohľadov, videokamier, fotorámčekov, notebookov, PC zostáv, tabletov, herného príslušenstva, monitorov, tlačiarní, projektorov, vysávačov, žehličiek, šijacích strojov a malých spotrebičov pre starostlivosť o telo, varenie alebo prípravu nápojov. Ku všetkým elektrospotrebičom tu nájdete aj príslušenstvo.

Ponuka nábytku

Okrem širokej ponuky elektroniky nájdete v e-shope Okay.sk tiež skvelý výber moderného nábytku do všetkých miestností Vášho domu či bytu. Okrem iného tu môžete nakúpiť obývacie steny, police, kreslá, taburetky, regály, skrine, stoličky, pohovky, postele, stoly, komody, nočné stolíky, matrace, rošty, všetko vybavenie pre kuchyne a jedálne, kúpeľňový nábytok, detský nábytok, prebaľovacie pulty , kancelárske stoličky, zrkadlá, botníky, vešiaky a tiež záhradný nábytok. V sekcii inšpirácie naviac nájdete fotografie možných kombinácií jednotlivých kusov nábytku, ktoré Vám môžu pomôcť s výberom.

Rady a tipy

V sekcii rady a tipy nájdete užitočné články o nákupe elektroniky a nábytku. Ide ako o rady technického typu, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v zložitých parametroch niektorých elektronických spotrebičov, tak aj o rady estetické, ktoré Vám ukážu, ako vybrať a skombinovať jednotlivé farby a materiály nábytku. Nájdete tu tiež články, ktoré vyvracajú alebo potvrdzujú zaužívané mýty a povery o elektronike a nábytku, alebo aj recenzie niektorých konkrétnych produktov.

Doprava a platba

Cena poštovného sa líši v závislosti od hmotnosti a veľkosti zásielky a taktiež podľa vybraného dopravcu. Je tiež možné si tovar osobne prevziať na niektorej z predajní Okay. Platiť možno na dobierku pri prevzatí tovaru, alebo vopred, a to platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Aj v predajni je možné platiť v hotovosti alebo kartou. Môžete si tiež dohodnúť nákup na splátky.

Kamenné predajne

Nakupovať môžete aj v sieti kamenných predajní Okay, kde si tovar môžete rovno vyskúšať a kde Vám s výberom môžu pomôcť vyškolení pracovníci.

O spoločnosti Okay

Spoločnosť Okay bola založená v roku 1994 a pôsobí v Českej republike a na Slovensku, kde má dohromady vyše 135 predajní. Firma sa stále rozširuje aj do ďalších miest a chystá sa otvoriť ďalších 100 predajní v Česku a na Slovensku.

Copyright © Promocodex International Srl - https://www.zlavovykod.net/ - All Rights Reserved