Orsay Zľavový kód

1 Orsay Kupóny a zľavy

Posledná aktualizácia: 08/07/2020

Ohodnoťte Orsay

Priemerné hodnotenie: 4.8 / 13

50% Overený Zľava

Zľavy až -50% v Orsay

Expirované kupóny:

10% Expirovaný Kód

Orsay SK ďalších -10% v aplikácii

20% Expirovaný Kód

20% zľavový kód na Orsay

5€ Expirovaný Kód

Zľavový kód - 5 € zľava na dámsku módu na Orsay.sk

Ukázať detaily
Info: 5€

14% Expirovaný Kód

14% Zľavový kód na Orsay Sk (V-Kay)

20% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 20% zľava na dámske oblečenie a doplnky na Orsay.sk

40% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 40% na dámsku módu na Orsay

30% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 30% + doprava zadarmo na dámske nohavice na Orsay

25% Expirovaný Kód

Zľavový kód - 25% zľava na dámske oblečenie a doplnky na Orsay.sk

Najpoužívanejšie Orsay kupóny:

Zľava Popis Posledná kontrola
50% Zľavy až -50% v Orsay 08/07/2020

Čo je Orsay?

Orsay je jedným z popredných nemeckých výrobcov a predajcov módneho oblečenia a doplnkov pre dámy. Na trhu s odevmi pôsobí už viac ako štyridsať rokov a v súčasnej dobe má svoje obchodné zastúpenie už v dvadsiatich šiestich krajinách sveta a stále sa rozširuje. Orsay si produkty nielenže navrhuje, ale tiež si zabezpečuje aj vlastnú výrobu, propagáciu a distribúciu. Firma Orsay má svoju centrálu v nemeckom meste Willstätt.

Štýlové kúsky od Orsay prinášajú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Sú určené predovšetkým pre elegantné mladé a sebavedomé ženy, ktoré nechcú splynúť s davom, ale túžia byť vždy trendy a šik. Všetky predávané produkty sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné rôzne kombinovať a vyjadriť tak jedinečnú osobnosť a vkus každej ženy.

Čo v Orsay kúpim?

Orsay ponúka široké spektrum módneho a štýlového oblečenia a doplnkov, pre najrôznejšie príležitosti. Ako v eshope, tak aj v šesto sedemdesiatich kamenných obchodoch, je k dostaniu prakticky všetko od zvodného spodného prádla, cez elegantné blúzky, teplé svetre, pohodlné džínsy, slušné sukne, sexy šaty, profesionálne kostýmy a sačká, až po športové oblečenie a k tomu všetkému samozrejme aj patričné ​​doplnky.

Všetky predávané produkty sú však len obyčajné dieliky skladačky, z ktorých si svoj výsledný outfit vyskladáte vy samy, podľa svojho vkusu a osobnosti.

Čo sú zľavové kupóny a ako fungujú?

Zľavové kupóny sú unikátne série znakov zložené z písmen a čísel, ktorých zadaním si pri nákupe v eshope odomknete zľavu a môžete si tak zakúpiť nové oblečenie a doplnky od Orsay výrazne lacnejšie.

Potom, čo si do nákupnej tašky vložíte vami vybrané produkty, zadáte v prehľade nákupnej tašky do poľa "zľavy a propagačné akcie" svoj zľavový kupón a následne prejdete do pokladne, kde sa vám už zobrazuje cena vášho nákupu s uplatnenou zľavou. Zaplatiť môžete platobnou kartou, prevodom z bankového účtu či dobierkou.

Kde nájsť zľavové kupóny?

Zľavové kupóny pre svoj nákup v Orsay nájdete na našich webových stránkach, kde si vždy môžete vybrať z aktuálne platných zľavových kupónov. Stačí len kliknúť na "Získať kupón" a zľava je Vaša. Dôležité je dať pozor na platnosť kupónu, pretože každý kupón má iba obmedzenú platnosť, preto s jeho uplatnením rozhodne neváhajte.

Copyright © Promocodex International Srl - https://www.zlavovykod.net/ - All Rights Reserved